Copywriting

Reklamní texty

Chtěli byste mít propagační texty tak dobré, jako jsou ty, které jste si právě přečetli?

Pokud ano, máte štěstí, protože naši špičkoví copywriteři jsou našim klientům plně k dispozici. Budete mít jistotu, že jste v rukou těch opravdu nejlepších – jiným bychom se totiž my sami nikdy nesvěřili.

Nabízíme copywriting pro všechny druhy textu, od jednorázových reklamních zakázek po kompletní realizaci materiálů pro internetové kampaně a rozličné delší publikace.

Poskytujeme služby v češtině a angličtině, v případě potřeby i v libovolných jiných světových jazycích.

Korekce

I ten nejlepší text může zkazit náhodná hrubka, působící jako pěst na oko. I člověk velmi dobře ovládající jazyk často udělá v dlouhém textu chybu, které si sám nemusí všimnout.

Proto je potřeba využít služeb jazykového korektora, který text pečlivě projde a odstraní z něj i ty nejdrobnější nedostatky.

Samozřejmostí jsou také editační práce v libovolném rozsahu a odborné konzultace ohledně vhodnosti různých prvků textu.

Překlady

Působíte ve více zemích, ale své materiály máte jen v jednom jazyce? Zásadní chyba. Když možný zákazník uvidí svůj vlastní jazyk, hned mu bude připadat, že o něj jevíte větší zájem, že děláte něco přímo pro něj. A právě takový pocit je základem kvalitního a dlouhodobého vztahu mezi značkou a klientem.

Přeložit texty ovšem není jen tak. Vyžaduje to um a cit, nikoli pouhou znalost jazyka. Právě proto spolupracujeme s překladateli, kteří jsou zároveň profesionálními copywritery, a tedy disponují oběma stranami této pomyslné mince.

Nabízíme překlady čistě textových i grafických materiálů, titulky k video obsahu a mnoho dalšího. Primárně působíme v trojúhelníku čeština – angličtina – němčina, ale v případě vážného zájmu jsme schopni zajistit experty i pro překlady do jiných jazyků.