Grafické služby

Vizuální identita

Šaty dělají člověka. Grafika dělá značku. Obal nám neřekne vše – snad někdo špatně oblečený skrývá netušené kvality, snad je firma skvělá v tom, co dělá, a jen se neumí prezentovat. Ale přiznejme si – první dojem je důležitý. Velmi důležitý.

Právě jako stylové oblečení, i vizuální identita firmy nebo produktu vyžaduje několik nutných kvalit. Musí jasně dávat najevo, co jste zač, za čím si stojíte a co nabízíte. Musí okamžitě zaujmout a už pozornost nepustit, protože váš možný zákazník bude všechno ostatní posuzovat podle prvního dojmu. Bude-li dobrý, přijde mu i veškerá ostatní vaše práce o něco lepší. A naopak.

Mít vynikající produkt je zásadní. Právě tak zásadní, jako jím oslovit klienty.

Design & Redesign

Logo je první posel společnosti či produktu. Musí být chytlavé, aby si jej možný klient pevně spojil s vaší identitou a pomyslel na vás vždy, když jej kdekoliv náhodně zahlédne.

Musí být silné a schopné stát samo za sebe, ale také dobře zapadat do zbytku vizuálu. Jako všechno v životě, i logo potřebuje rovnováhu a neotřelost.

Chutě zákazníků se ale mění a návrhy stárnou. Design se neustále posouvá kupředu, což si vybírá svou daň. I skvělé logo může vyjít z módy. 

To ale neznamená, že je vše ztraceno. Někdy stačí jen upravit detaily či pozměnit barevné schéma, aby se logo dostalo na dnešní úroveň. Jindy je potřeba práce více a bude nutné navrhnout logo zcela nové.

Obojí můžete svěřit naším specialistům. Každé logo pro nás představuje unikátní výzvu, které se rádi zhostíme.

Návrhy

Firma si se svými fanoušky musí budovat vztah. Musí se stát součástí jejich života, musí být něčím, na co budou hrdí a k čemu se budou rádi hlásit. Je ale třeba jim to usnadnit. 

K tomu nejlépe slouží propagační předměty. Mohou to být propisky, hrnky, trička či cokoliv jiného, co vaši klienti běžně používají a co vplyne do jejich denní rutiny.

Čím častěji uvidí něco spjatého s vaší firmou, tím větší je šance, že se k vám vrátí. Každý takový předmět je navíc samohybnou reklamou, jaká může na vaši značku upozornit i mnoho dalších lidí, kteří se s ním někde setkají.

Nabízíme na míru připravené designy pro všechny druhy propagačních materiálů včetně různých specifických prvků. Klademe pečlivý důraz na jejich vzájemnou harmonii, aby dohromady působily co nejlépe.