Online marketing

PPC marketing

Internet je nejlepší zdroj nových zákazníků prakticky bez ohledu na to, jakou firmu vedete.

Jádrem každé onlinové přítomnosti je samozřejmě PPC marketing. Zajistí vám přísun skutečných klientů a rozšíří povědomí o vás mezi těmi, kteří o vaše služby zatím neprojevili zájem, což zvyšuje šanci, že jej projeví někdy v budoucnosti.

Aby ale PPC marketing fungoval správně, nesmí se dělat nahodile. Proto pro vás na míru připravíme celou komplexní kampaň s individuální strategií.

Náš přístup je statistický a zakládáme si na hloubkové práci s daty – dobrý marketing je do velké míry otázka intuice jeho autorů, ale nemělo by se zapomínat ani na objektivní ukazatele úspěchu, které současné technologie nabízejí.

Internet poskytuje mnoho výhod, jaké jinde nenajdete. My je ve vašich službách využijeme všechny.

Sociální sítě

Facebook, Instagram, Twitter a jejich příbuzní definují dnešní dobu. Pokud na nich nejste, neexistujete. Zapřáhnete-li je naopak pořádně do práce, mohou vám přinést výsledky jako téměř nic jiného.

Kvalitní účet na sociálních sítích ale potřebuje víc než jen občasnou fotku, co s vámi nějak souvisí. Chce to propracovanou, dlouhodobou strategii s přesným zaměřením na specifické skupiny lidí, konkrétní plány a cíle, které lze statisticky analyzovat, a hlavně kvalitní obsah.

Každý příspěvek musí mít svou roli a musí okamžitě zaujmout. Pozornost lidí na internetu je krátká a pokud se jim jednou znelíbíte, těžko si k vám znovu najdou cestu.

Naši marketéři za sebou mají řadu úspěšně vedených kampaní a pomohou sestavit vše tak, aby to vaší společnosti padlo jako ulité. Nebuďte jen část davu. Mějte tvář.