Video produkce

Přehrát video

Promo videa

Nejlepší značka je ta, kterou lidé milují. Promo videa pomáhají budovat náklonnost k firmě, což je pro pevný vztah s klienty velice důležité. Jen si vzpomeňte, kolikrát jste se nadšeně dívali na videa ze zákulisí fungování nějaké vaší oblíbené společnosti.

I ten nejzajímavější obsah je ale potřeba správně natočit. V tom vám pomohou naši profesionální filmaři vybavení špičkovou technikou a rozsáhlými zkušenostmi. Ať už budete chtít natočit promo na firmu jako celek, příběh o jejím vnitřním fungování či cokoliv jiného, postaráme se, abyste z videa vytěžili maximum.

Reklamní spoty

Videoreklama je vážná věc. Když pokazíte texty na webu, vždycky je můžete nechat napsat znovu, ale když vám nevyjde reklama na nějaký produkt za velké peníze, není z toho snadná cesta ven. Proto je nejlepší neimprovizovat a nechat její tvorbu na profesionálech.

Jelikož svým klientům chceme přinášet jen to nejlepší, natáčíme na stejné kamery, jaké se používají v Hollywoodu, až do rozlišení 8K. Kvalita pro nás znamená vše, a proto je náš přístup vysoce komplexní. Při spolupráci hledíme na individuální potřeby sebeprezentace našich zákazníků a věnujeme velkou péči začlenění finálního produktu do jejich celkové identity.

Máme zkušenosti s natáčením ve všech podmínkách a špičkovou techniku tomu odpovídající. I proto nám projevují důvěru velcí hráči na trhu, jako je MANA.

Přehrát video

Fotografie

Mít skvělý produkt je jedna věc, druhá je zajistit, aby se o něm vědělo. Je potřeba ho ukázat, předvést v nejlepším možném světle, udělat z něho umělecké dílo, po kterém každý zatouží.

Naopak špatná fotka může potenciálního klienta odradit, a tím zmařit i jinak vynikající projekt. Sebeprezentace je zkrátka vším.

Naši profesionální fotografové přistupují ke každému focení s nejvyšší možnou péčí a zajistí spokojenost vás i vašich klientů, ať už jde o reklamní či produktovou fotografii.

Podobně důležité je využít firemních, sportovních a dalších akcí na maximum. Dejte o nich vědět lidem, nebo si na ně prostě uchovejte příjemnou vzpomínku.

Poskytujeme focení ve všech podmínkách, indoor i outdoor, ve studiu i ve volné přírodě.  Následná postprodukce nafocených materiálů je samozřejmostí.